Tosia i Marcin

NASZA HISTORIA

dawno dawno temu....

Poznali się 1 grudnia 2006r, kiedy Tosia przyjęła się do banku BZ WBK S.A.. Od razu między nimi zaiskrzyło, jednak każdy z nich miał już stałego partnera i nikt nigdy nie przypuszczał, że bedą parą :)) - "Pracowaliśmy obok siebie - kasa w kasę. Marcin bardzo mnie wspierał, pomagał mi w zaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy. Ja natomiast byłam wiecznie jego "sekretarką" :))" -mówi Tosia. Szybko się zaprzyjaźnili i zawsze mogli na siebie liczyć :)) Wspólne śniadania w pracy, wypady do knajpy - sprawiły, że ich przyjaźń jeszcze bardziej się zacieśniła. Aż pewnego dnia, podczas kolejnych pogaduszek przy browarku, okazało się, że każdy z nich ma problemy w związku... z biegiem czasu rozstali się ze swoimi partnerami, nie wiedząc jeszcze, co się miało póxniej wydarzyć.

 Pewnego listopadowego popołudnia, gdy Marcin wrócił z urlopu (był u sióstr w Anglii) - postanowili pogadać o jego przygodach na GG. ( - Od tej pory smiejemy się, że połączyły nas pogaduszki na gg :) - mówi Marcin. - Mogliśmy swobodnie pogadać o swoich myślach i marzeniach,  chociaż nigdy wcześniej żaden z nas nie praktykował rozmówek w sieci- potwierdza Tosia ..... i .... następny weekend spedzili w Bielsku Białej już jako para, wędrując w ciemnościach po Szyndzielni i Klimczoku w śniegu po kolana :))- a było to 8 grudnia 2007r Od tej pory są cały czas razem. - Jestesmy bardzo szczęśliwi. Borykamy się z naszymi codziennymi problemami, i chcemy dalej iść przez życie....

Strona założona na portalu SuperSluby.pl - Wasz portal ślubny. Albumy zdjęć ślubnych, blog, prywatne forum, listy gości i prezentów oraz wiele innych możliwości. Ponadto artykuły ślubne i porady, katalog firm ślubnych, moda ślubna.

Strona główna SuperSluby.pl || Forum SuperSluby.pl