Tosia i Marcin

ONA I ON

 

TOSIA - urodzona i wychowana w Katowicach,  studia  wyższe ukierunkowała na zarządzanie i marketing. Obecnie pracuje w banku. Mimo, że w dzieciństwie łazikowała w gumiakach to wyrosła na ludzi. Jej dziadek Wiktor, mówił, że jest chłopakiem z plakatu, jednym słowem mały łobuz. Ma mnóstwo znajomych i przyjaciół, lubi wspinaczki wysokogórskie i tym hobby zaraziła MARCINA. Uwielbia tańczyć, organizawać różne imprezy i wszelkiego rodzaju prezentacje. Jeśli już coś robi, robi to dobrze i do końca, dopracowując kazdy szczegół. Lubi także malować, tapetować i tynkować :) Jest uzdolniona muzycznie w swoim życiu występowa na scenie w Katowickim Spodku – grając solówkę przeboju „Lambada”. Jej cechy charakterystyczne: osoba bardzo energiczna, lubi porządek, uwielba wygłupy ale jednocześnie potrafi zachować zdrowy rozsądek  i szybko podjąć trafiona decyzję. Za nic nie odmówi zupie pomidorowej z ryżem i dobrej kiełbasie z grilla

MARCIN – urodzony w Bytomiu. Ma ścisły umysł analityczny,  robi za kalkulator w zwiazku ponieważ  z wykształcenia jest  matematykiem.   świetnie radzi sobie z pracami domowymi (lubi zmywać naczynia), bardzo dobrze gotuje - jego potrawy biją bardzo wytworne restauracje ;). Ma hopla na punkcie piłki nożnej i jest wiernym kibicem pewnej znanej drużyny  z Bytomia :). W wolnych chwilach zasiada przed laptopem  i relaksując się, zagłębia się w krainę Heroes’ów. Nie potrafi się obrażać, straszny spóźnialski. Pracuje w banku i ma mnóstwo znajomych. Jego cecha charakterystyczna to anielski spokój i opanowanie, chętnie pomaga innym. Uwielbia jeść - bez wyjątku wszystko :)

Strona założona na portalu SuperSluby.pl - Wasz portal ślubny. Albumy zdjęć ślubnych, blog, prywatne forum, listy gości i prezentów oraz wiele innych możliwości. Ponadto artykuły ślubne i porady, katalog firm ślubnych, moda ślubna.

Strona główna SuperSluby.pl || Forum SuperSluby.pl