Tosia i Marcin

INFO DLA GOŚCI MIEJSCOWYCH

Witamy serdecznie wszystkich Gości :))

Ślub, jak już wiecie jest 29 maja o godz. 14.00. Z większością z Was rozmawialiśmy i zdecydowaliście, że do kościoła dojedziecie sami (wyjątek oczywiście Świadkowie i Rodzice). Jeżeli jednak, ktoś z Bytomia, Piekar,Radzionkowa zechce podjechać do Kościoła naszym "wesołym autobusem weselnym" informujemy, iż autobus odjeżdza z Radzionkowa z ul. Męczenników Oświecimia o godz 13, lub z ul. Kużaja 57 - o godz. 13.15.

Po ślubie „wesoły autobus weselny” zabiera wszystkch gości do Radzionkowa do Domu Weselnego.

Po zabawie wszystkim gościom zapewniamy transport powrotny: (godziny powrotu jeszcze ustalimy- zabawa trwać będzie do ok 4 rano)

- do Katowic – minibus

- do Piekar – taxówka

- do Bytomia - taxówka

Następnego dnia w niedzielę zapraszamy na pogaduchy i ploteczki przy kawie. W godzinach popołudniowych proponujemy posiadówkę przy grillu w ogrodzie, bądź obiad w domu. (w zależności od pogody). Dajcie znać kto jest zainteresowany. Ewentualny dojazd już we własnym zakresie.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY,

Z WAMI NAPEWNO BĘDZIE ŚWIETNA ZABAWA :)

 

 

 

Strona założona na portalu SuperSluby.pl - Wasz portal ślubny. Albumy zdjęć ślubnych, blog, prywatne forum, listy gości i prezentów oraz wiele innych możliwości. Ponadto artykuły ślubne i porady, katalog firm ślubnych, moda ślubna.

Strona główna SuperSluby.pl || Forum SuperSluby.pl