Tosia i Marcin

INFO DLA GOŚCI PRZYJEZDNYCH

Witamy serdecznie wszystkich Gości :))

Ślub, jak już wiecie jest 29 maja o godz. 14.00.

Jeden nocleg jest zapewniony. Z przyczyn od nas niezależnych, musieliśmy podzielić nocleg na dwie lokalizacje:

1. Nocleg - Restauracja Relax, ul. Męczenników Oświęcimia 4 w Radzionkowie ( 6 pokoi 2-osobowych) – [odjazd godz. 13]

2. Nocleg przy ul. Kużaja 57 w Radzionkowie (4 pokOje 2 – osobowe) – [odjazd godz 13.15]

Obydwie lokalizacje, są w podobnej odległości od domu Pary Młodej. Jak już będziemy wiedzieć kto przyjedzie, ostatecznie ustalimy kto i gdzie będzie nocował.

W dniu  wesela, byłoby dobrze, abyście przyjechali dostatecznie wcześnie, aby zdąrzyć się przygotować. Chyba, że ktoś chce przyjechać dzień wcześniej, to wtedy dajcie znać – zarezerujemy Wam pokoje. Jeżeli planujecie dłuższy pobyt u nas na Śląsku – również serdecznie zapraszamy ;)

W dniu ślubu wyjazd z Radzionkowa do kościoła w Katowicach zaplanowany jest na godz 13.00, 13.15 („wesoły autobus weselny” będzie podstawiony o 12.45). Przejazd trwa ok 35 min. Po ślubie ten sam autobus zabiera już wszystkch gości spowrotem do Radzionkowa do Domu Weselnego.

Po zabawie wszystkim gościom zapewniamy transport powrotny do danej lokalizacji, chyba, że ktoś chce się przespacerować (do pierwszej lokalizacji jest ok. 7min, do drugiej 20min). Godziny powrotu jeszcze ustalimy, zabawa będzie trwać do 4 rano.

Następnego dnia, po przebudzeniu – zapraszamy na śniadanie w Restauracji Relaks (pierwsza lokalizacja). Gościom z ul. Kużaja, zapewniamy albo taxówkę, albo spacer na śniadanie – w zależności od samopoczucia J.

Po śniadaniu wszystkich serdecznie zapraszamy do domu Pary Młodej na pogaduchy i ploteczki przy kawie. W godzinach popołudniowych proponujemy posiadówkę przy grillu w ogrodzie, bądź obiad w domu. (w zależności od pogody)

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY,

Z WAMI NAPEWNO BĘDZIE ŚWIETNA ZABAWA :)

 

 

 

 

 

 

Strona założona na portalu SuperSluby.pl - Wasz portal ślubny. Albumy zdjęć ślubnych, blog, prywatne forum, listy gości i prezentów oraz wiele innych możliwości. Ponadto artykuły ślubne i porady, katalog firm ślubnych, moda ślubna.

Strona główna SuperSluby.pl || Forum SuperSluby.pl